Hakkımızda

Kurumsal / Hakkımızda

DAHA ÇOK SİZİNLE

Sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerinin yanısıra şirket ve kuruluşların da akaryakıt ihtiyaçlarını temin etmektedir.

1977 yılından beri ticaret hayatının içerisinde yer alan Kadooğlu Holding; akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği alanlarında faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biridir. Kadoil, Kadooğlu Petrolcülük A.Ş. ismi ile Kadooğlu Holding’e bağlı bir akaryakıt dağıtım şirketi olarak 2000 yılında kurulmuştur. Şirket, 2006 yılında Kadoil markası ile akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girmiştir.

Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil, bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet vermektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması olma özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat, ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacı ile 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli 2 geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e girme yönünde de emin adımlarla ilerlemektedir.