Sosyal Sorumluluk

Kurumsal / Sosyal Sorumluluk / Tarkan KADOOĞLU Diyarbakır Dicle Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Tarkan KADOOĞLU Diyarbakır Dicle Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi.

21.11.2013

KADOOĞLU Group Yönetim Kurulu Başkanımız Tarkan KADOOĞLU, Diyarbakır Dicle Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Dicle Üniversitesi’nin farklı bölümde okuyan yaklaşık 250 öğrenci ile birlikte yemek programına katılan KADOOĞLU öğrencilerin takdim ettikleri teşekkür plaketi ve çiçeklerin ardından bir konuşma gerçekleştirdi.

Üniversite öğrencileri için en önemli gündem maddesi olan gelecek ve kariyer hedefleri konusunda tecrübelerini aktaran KADOOĞLU, kendi yaşadığı karşılaştığı bir çok anısını gençlerle paylaştı.

Toplumsal her alanda başarının inanmakla geldiğini belirten KADOOĞLU konuşmasında; “Kendinize ve yapabileceklerinize inanın. Zor şartlar altında ve birçok imkandan yoksun olabilirsiniz ama yapabilecekleriniz çok fazla. Bugün Türkiye’nin herhangi bir şehrinde yada dünyada başarılı olmuş bir Şırnaklı, bir Cizreli, bir Diyarbakırlı ile karşılaşabilirsiniz. Okul elbette önemli ama kişisel gelişiminizi ihmal etmeyin. Özellikle günümüz teknolojilerini ve trendlerini iyi takip edin, mutlaka en az bir yabancı dili ana diliniz gibi konuşmalısınız.” diyerek gençlere seslendi.

KADOOĞLU, daha sonra kendisine Demokrasiye katkılarından ötürü, Güneydoğu Demokrasi Derneği Başkanı Av. Mustafa Canoruç tarafından takdim edilen plaketi aldı.

Gençlerin sorunlarını da dinleyen KADOOĞLU, grup olarak eğitime verdikleri öneme değindi. Daha sonra gençlerle halay çeken KADOOĞLU gençlerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.